Günlük Kiralık Rezervasyon, Konaklama ve Ödeme Genel Bilgileri

1) Rezervasyon ve Ödemeler:

Sitemizdeki villa ve dairelere rezervasyon yapmak için tatil yapacağınız tarihleri seçmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz tarihlere göre konaklama yapmak istediğiniz konutun fiyatı değişkenlik gösterebilir. Ekranda her zaman seçtiğiniz tarihler arasındaki ortalama fiyat ve toplam fiyat görüntülenecektir.

Rezervasyon yapmak istediğiniz konutu bulup online rezervasyonunuzu tamamlayın. Ardından ekibimiz konutun ilgili tarihlerde müsait olduğunu son bir kez daha kontrol edip size onay için mail gönderecektir.

Size onay maili henüz gönderilmemiş ise rezervasyonunuz tam olarak tamamlanmış sayılmaz.

Ödemeleri kredi kartınız veya banka transferi yolu ile yapabilirsiniz. Günlük kiralık villa ve daireler için taksit imkanı maalesef yoktur.

Kıbrıs’ta günlük kiralık villa ve dairelerimiz için depozito talep edilmektedir. Seçtiğiniz konut için ne kadar depozito ödemeniz gerektiği konutun sayfasında fiyat bölümünde gösterilir. Depozito konuta giriş yaparken ödenir. Çıkış yaparken ekibimiz konutta herhangi bir hasar meydana gelip gelmediğini kontrol edecektir. Depozito kesintisi aşağıdaki durumlarda uygulanır:

· Konuttaki eşyaların kaybolması, kırılması veya zarar görmesi
· Konut binasında hasar meydana gelmesi
· Konutun veya eşyaların kabul edilebilir bir dereceden daha fazla kirli bırakılması
· Elektrik tüketim limitinin aşılması

Banka Hesap numaramız aşağıdaki gibidir.

Firma Adı: Holiday Zone Travel Ltd.
Banka: Garanti Bankası KKTC Lefkoşa Şubesi
Hesap No: 493-6295136
IBAN: TR20 0006 2000 4930 0006 2951 36

2) Giriş Çıkış Saatleri

Konaklamak istediğiniz konutun sayfasında giriş çıkış saatleri belirtilmektedir. Bu saatlerin dışında giriş yapmak istemeniz durumda ekstra ücretler uygulanabilir.

3) İptal ve İadeler

Rezervasyonun misafir tarafından iptal edilmesi: Günlük kiralık villa ve daireler için 4 farklı iptal modeli uygulanmaktadır. Seçtiğiniz konutun hangi şartlarla iptal edilebileceğini öğrenmek için ilan sayfasındaki “İptal Şartları” bölümüne bakınız.

Rezervasyonun 101tatil.com tarafından iptal edilmesi: Kiralık konutlarda yaşanabilecek teknik arızalar, elektrik veya su kesintileri, ve öngürelemeyen diğer sebeplerden ötürü rezervasyonunuz 101tatil.com tarafından iptal edilebilir. Bu gibi durumlarda rezervasyon için yaptığınız tüm ödeme size bir tamam geri iade edilecektir.

4) Konaklayacak Kişi Sayısı

Her konutta azami kaç kişinin konaklayabileceği ilgili konutun sayfasında belirtilmiştir. Bazı konutlarda kapasite üzerindeki kişi sayısı ekstra ücretle yapılabilmekte olup bazılarında ise maksimum belirtilen kişi kadar konaklama yapılır. Bu kuralın dışında daha fazla kişi kesinlikle kabul edilmemektedir.

5) Evcil Hayvanlar

Tatil konutlarımızın hiçbirisine evcil hayvan (kedi, köpek, vb) Kabul edilmemektedir. Aksi yapıldığının tesbiti halinde depozitonuz iade edilmeyecektir.